ZRUBY – TRADIČNÁ REMESELNÁ ZRUČNOSŤ A NAJLEPŠIE MATERIÁLY

Zruby

Estónska výroba zrubov sa traduje po mnoho generácií. Stavby, v ktorých žili naši predkovia, boli jednoduché a uspokojovali len základné potreby. Naše dnešné zruby síce možno vychádzajú z estónskych roľníckych domov, no sú úplne odlišné v takmer všetkých mysliteľných ohľadoch.

Vyrábame vysokokvalitné zruby z pomaly rastúceho severského smreka, ktoré poskytujú organické a zdravé prostredie pre život. Kľúčovým slovom pri výrobe našich zrubov je udržateľnosť. Chceme zhotovovať krásne navrhnuté zruby ekologickým spôsobom. Preto sme sa rozhodli vyrábať si väčšinu stavebných prvkov pre naše zruby sami – okrem samotných budov vyrábame aj vlastné okná, dvere, schody a zábradlia.

Naše zruby svojim obyvateľom poskytujú zdravú a vrúcnu atmosféru.

Ponúkame klasické aj súčasné štýly, ktoré vyhovujú rôznym stavebným predpisom, ako aj potrebám a požiadavkám našich klientov. Sme výrobcom zrubových domov s certifikátom FSC. Sme schopní poskytnúť vysokú kvalitu, ale aj uspokojovať dopyt a dodávať požadované množstvá.  

Skupina Astel vyrába zruby pre potreby každého klienta. Môžete si vybrať z rôznych modelov, no radi vytvoríme aj zruby na zákazku alebo naše produkty prispôsobíme podľa potrieb klientov. Ponúkame zruby na rozmanité účely:

  • Kempingové chatky
  • Záhradné domy
  • Letné domy
  • Víkendové domy
  • Domáce pracovne
  • Obytné budovy

Naši zruční remeselníci premieňajú odolné severské smreky a borovice na zruby, pričom venujú veľkú pozornosť detailom. Pri tom uplatňujú znalosti a zmysel pre kvalitu, ktoré nám zanechali naši predkovia. Ak hľadáte zruby v severskej kvalite, našli ste spoľahlivého partnera.

Spojte sa s nami!

Skupina Astel má skúsenosti s vývozom drevených domov do celého sveta! Ak máte záujem o zruby a akékoľvek iné drevené stavby, obráťte sa na nás!

WoodSK s.r.o.

Romanova 33 Bratislava
85102

IČO: 50548115
IČ DPH: SK2120373706

Privacy Policy