ZÁHRADNÉ DOMY DO JAPONSKA? ŽIADNY PROBLÉM!

Veľkopredaj záhradných domov globálnym distribútorom

V súčasnosti sa do celého sveta vyváža 80 – 95 % estónskych produktov z drevených hranolov. Astel nie je výnimkou – s potešením sa o naše vysokokvalitné drevené záhradné domy, sauny a ďalšie produkty delíme so zvyškom sveta.

  • Naša výnimočnosť vo vytváraní produktov z drevených hranolov je cenená všade na svete
  • Poskytujeme produkty z drevených hranolov vyrobené na mieru veľkopredajcom a podnikovým zákazníkom na všetkých kontinentoch
  • Naším primárnym trhom je Európa, no radi prijmeme hromadnú objednávku odkiaľkoľvek

Trhy s rôznymi produktmi sa čoraz viac globalizujú. Vysokokvalitné produkty vyrobené z estónskeho dreva sa bežne objavujú na všetkých trhoch.

Skupina Astel má dlhú tradíciu exportu svojich produktov do rôznych častí sveta. Naše podnikanie, ktoré sa začalo na lokálnom estónskom trhu, sa značne rozrástlo, a to je len začiatok našej ambicióznej cesty.

Kľúčom k úspechu je všestrannosť

Sústredili sme sa na veľkoobchodných a podnikových klientov, ktorí poznajú cieľový trh. Takto môžeme vyrábať produkty na mieru, ktoré presne spĺňajú potreby našich klientov a želania koncových používateľov.

Môžeme ponúknuť celý rad katalógových produktov, no väčšina našich objednávok je na zákazku a realizovaná podľa návrhov našich klientov. Pružnosť a všestrannosť je zárukou najlepších výsledkov!

Výhody pre veľkoobchodných a podnikových zákazníkov

Naším cieľom je poskytovanie vysokokvalitných služieb klientom po celom svete. Ponúkame flexibilné spôsoby dodania a platieb a našim veľkoobchodným a podnikovým klientom umožňujeme prispôsobenie charakteristík produktov tak, aby vyhovovali ich špecifickým potrebám. Možnosti prispôsobenia zahŕňajú:

  • Vlastné návrhy a zmeny našich katalógových produktov
  • Rôzne profily a hrúbky stien
  • Vlastné označenie našich produktov
  • Vlastné balenie
  • Výber strešných krytín
  • Rôzne typy okien, dverí atď.

Naši veľkoobchodní a podnikoví klienti tiež ocenia sezónne stabilné ceny, možnosti sledovania produktov, možnosť skladovania a účinnú zákaznícku podporu.

Urobíme všetko, čo je v našich silách, aby sme vaše vysokokvalitné produkty dodali rýchlo a v prijateľnej cene.

Privacy Policy