ZÁHRADNÉ DOMY A CHATKY S VYSOKOU SEVERSKOU KVALITOU

Záhradné domy a chatky

Čo je najlepším riešením, keď v domácnosti potrebujete ďalšiu miestnosť na odkladanie alebo na domácu pracovňu? Na ubytovanie hostí, ktorých by ste inak museli vtesnať do svojho domu? Alebo keď sa potrebujete niekam utiahnuť pred každodenným životom a vyhradiť si čas pre seba? Pravdaže, záhradný dom!

To všetko – a omnoho viac – vám poskytnú záhradné domy a chatky od skupiny Astel. Ponúkame množstvo modelov od jednoduchých malých domčekov až po väčšie záhradné domy s niekoľkými miestnosťami a terasami.

Záhradné domy možno modifikovať tak, aby slúžili na rôzne účely a my vždy s potešením zrealizujeme vlastné návrhy našich klientov.

V závislosti od podnebia a požiadaviek klienta môžeme ponúknuť rôzne typy stavebných materiálov, povrchov, strešných krytín, hranolových profilov, okien, dverí a ďalšie možnosti. Možnosti prispôsobenia sú prakticky nekonečné.

Naši veľkoobchodní zákazníci ocenia sezónne stabilné ceny, dodanie priamo ku koncovému zákazníkovi, vlastné označovanie a balenie a ďalšie výhody.

Pri dostatočne veľkých počtoch sme pripravení zhotoviť ľubovoľný druh produktov z drevených hranolov – od domčekov na hranie až viacpodlažné obytné budovy. Ponuka našich záhradných domov a chatiek zahŕňa:

 • Víkendové domy
 • Letné domy
 • Bungalovy
 • Domy s drevenou konštrukciou
 • Kempingové domy
 • Záhradné domy
 • Domáce pracovne

Naše záhradné domy vyrábajú estónski remeselníci, ktorí využívajú najnovšie technológie a uplatňujú bohaté skúsenosti. Používame iba certifikované materiály, aby sme zaručili najvyššiu možnú kvalitu našich záhradných domov a chatiek – Astel je držiteľom certifikátu FSC na predaj a výrobu záhradných domov. Pozrite si modely našich záhradných domov nižšie – alebo sa na nás obráťte s požiadavkou na riešenia na mieru!

Chcete sa porozprávať o záhradných domoch z drevených hranolov?

Skupina Astel je vždy pripravená vypracovať vysokokvalitné riešenia záhradných domov. Obráťte sa na nás so žiadosťou o ďalšie informácie!

  Jungla s.r.o.

  Miletičova 14, 821 08 Bratislava

  IČO: 53203216
  DIČ: 2121304042
  IČDPH: SK2121304042

  Privacy Policy