SÚKROMNÉ VIACÚČELOVÉ DOMÁCE PRACOVNE

Domáce pracovne

Nájsť doma pokojné a podnetné prostredie na prácu môže byť ťažké. Niekedy dokonca aj na pracovisku. Keby ste mohli mať nerušené, pokojné a bezpečné prostredie mimo rušivých vplyvov, navrhnuté tak, aby vám pomáhalo naplno využiť váš pracovný čas, nelákalo by vás to? Skupina Astel poskytuje práve také priestory do každej záhrady za domom!

Domáce pracovne od skupiny Astel sú navrhnuté tak, aby poskytovali pokojné a nerušené pracovné prostredie s dôrazom na detail. Naše nádherne navrhnuté domáce pracovne sú dôkladne vypracované, pohodlné a tiché. Radi ich tiež prispôsobíme vašim želaniam a zrealizujeme vlastné návrhy našich klientov.

V našej ponuke domácich pracovní nájdete skvelé modely, ktoré vyhovujú potrebám kancelárskych pracovníkov, umelcov, hudobníkov a všetkých, ktorí ocenia nerušené pracovné prostredie.

Domáce pracovne neslúžia len na prácu. Možno ich tiež využiť ako súkromné umelecké štúdio, ako únik z každodenného života, ako záhradný domček či na ubytovanie hostí. Možnosti sú obmedzené iba vašou predstavivosťou.

Môžeme vyrobiť domáce pracovne v rôznych štýloch, moderné aj klasické. Môžeme tiež ponúknuť rôzne typy zastrešenia, okien, hranolových profilov atď. Podnikovým a zákazníkom a veľkoodberateľom sme schopní ponúknuť flexibilné možnosti platby, dodanie priamo ku koncovému spotrebiteľovi, zákazkové balenie a omnoho viac.

Want to know more about our home office cabins? Contact our specialists and let’s find a solution that suits you the best.

Spojte sa s nami!

Výrobu vysokokvalitných drevených domácich pracovní je najlepšie zveriť odborníkom, ako sme my. Kontaktujte nás a zrealizujeme vaše nápady!

  Jungla s.r.o.

  Miletičova 14, 821 08 Bratislava

  IČO: 53203216
  DIČ: 2121304042
  IČDPH: SK2121304042

  Privacy Policy