SUDOVÉ SAUNY SO SEVERSKOU KVALITOU

SUDOVÉ SAUNY

Estónci milujú dobrú saunu. Je pre nás potešením zdieľať túto záľubu so zvyškom sveta tým, že poskytujeme sudové sauny, ktoré sú jedinečným prvkom každej záhrady. Valcový tvar napomáha rovnomernej distribúcii pary a tepla v miestnosti, takže sauna sa vyhreje rýchlejšie a príjemne sa bude cítiť každý bez ohľadu na to, kde sedí.

Vyrábame sudové sauny s rôznymi veľkosťami a funkciami – s jednou miestnosťou alebo s pridanou šatňou, terasami, sklenenými zadnými stenami na potešenie z okolitej prírody atď. Sauny môžu byť určené pre 2, 4, 6 alebo aj viac ľudí.

Tvar suda je jednoduchý no účinný, poskytuje maximálny priestor na minimálnej ploche.

Vyrábame sudové sauny na trvalé osadenie aj mobilné sudové sauny, ktoré možno relatívne jednoducho prepraviť z jedného miesta na iné.

Sudová sauna nevyžaduje žiadne základy a ani stavebné povolenie – potrebovať budete iba niekoľko kvádrov, betónovú podstavu alebo niečo podobné a pevnú a vodorovnú konštrukciu pod rámom.

Naše sudové sauny sa vyvážajú ako montážne súpravy so všetkými potrebnými materiálmi, upevňovacími prvkami a návodmi na rýchle a bezproblémové zostavenie.

Vďaka svojej kompaktnosti, cenovej dostupnosti a jednoduchosti montáže sú skvelou voľbou pre každého milovníka saunovania. Máte záujem o ďalšie informácie o sudových saunách? Kontaktujte nás!


Kontaktujte nás

Sme schopní vytvoriť sudové sauny pre všetky segmenty trhu – od malých a základných po veľké a luxusné. Pre veľkoobchodných klientov ponúkame dodanie ku koncovému zákazníkovi. Obráťte sa na nás so žiadosťou o ďalšie informácie!

  Jungla s.r.o.

  Miletičova 14, 821 08 Bratislava

  IČO: 53203216
  DIČ: 2121304042
  IČDPH: SK2121304042

  Privacy Policy