Staňte sa naším distribútorom

Staňte sa naším distribútorom – produkty z dreva v severskej kvalite

Aktívne hľadáme distribútorov záhradných domov po celom svete – v Európe, Austrálii, Amerike, Ázii a inde

Astel Group je najskúsenejším výrobcom produktov z dreva v pobaltských krajinách. Hlavnou doménou skupiny Astel Garden je výroba produktov z dreva: záhradných domov, kôlní, prázdninových domov, garáží, prístreškov pre autá, sáun a pod.

Hľadáme spoľahlivých partnerov po celom svete, ktorí by sa stali distribútormi našich produktov z dreva.

Spolupráca so skupinou Astel Garden je skvelý spôsob, ako pre svojich zákazníkov zabezpečíte stále dodávky vysokokvalitných a ľahko zmontovateľných produktov z dreva. Sme si vedomí, že nevieme všetko a prehľad lokálneho zástupcu je cenným vkladom do obchodného partnerstva. Radi sa podelíme o svoje skúsenosti a položíme základy plodnej spolupráce tým, že budeme vyrábať produkty na mieru podľa vašich návrhov, ako aj modely z nášho vlastného katalógu.

Prečo by ste si nás mali vybrať za svojho obchodného partnera?

Včasné dodanie

Neustále optimalizujeme naše výrobné procesy s cieľom dosiahnuť tú najvyššiu efektivitu, používame certifikované systémy riadenia procesov a máme efektívnu logistiku. Vďaka tomu môžeme s hrdosťou vyhlásiť, že naše produkty dodáme včas kamkoľvek na svete.

Vlastné riešenia

Drevo je úžasne variabilný stavebný materiál. Máme skúsenosti a znalosti potrebné na to, aby sme vyrobili všetky druhy produktov z dreva podľa návrhov našich klientov – od záhradných domov, sáun a garáží až po prefabrikované domy a modulárne budovy.

Bohaté skúsenosti

Obchodovanie je založené na vzťahoch. Našim klientom a partnerom poskytujeme skvelé služby už viac než 70 rokov. To je jedným z tajomstiev našej dlhovekosti. Rokmi sme zdokonalili naše výrobné procesy a dnes vyrábame tie najlepšie produkty z dreva na svete.

Čo môžeme ponúknuť

Naši distribútori ocenia flexibilné možnosti platby a voľnosť pri prispôsobovaní produktov a ich balenia svojim špecifickým potrebám.

Návrh produktov: Naše katalógové produkty možno prispôsobiť zmenou základného návrhu, hrúbky stien, strešnej krytiny, podláh, dverí a okien. No čo je najdôležitejšie – vyrábame produkty z dreva podľa návrhu našich klientov, aby spĺňali ich kritériá a špecifické potreby trhu.

Balenie: Veľkoodberatelia ocenia zákazkové balenie a označenie, aby mohli produkty predávať pod svojou vlastnou značkou. Radi sa o zásluhy podelíme so svojimi partnermi z lokálnych trhov.

Flexibilné financovanie: Svojim distribútorom ponúkame flexibilné možnosti platby, ako aj sezónne stabilné ceny. Nebudete sa musieť obávať navýšenia ceny na vrchole sezóny.

Uskladnenie a dodanie: Nemáte priestory na uskladnenie našich montážnych súprav? Produkty uskladníme za vás. Ponúkame tiež možnosť zaslania produktov ku koncovému zákazníkovi s priamym sledovaním produktu, takže vašou jedinou starosťou bude nájsť kupcov.

Vysoká kvalita: Naši dodávatelia majú certifikát FSC a skupina Astel Garden má certifikát FSC na predaj a výrobu záhradných domov. Správame sa zodpovedne a sme hrdí na to, že poskytujeme najvyššiu možnú kvalitu.

Zákaznícka podpora: Všetky nejasnosti a otázky rieši naša rýchla a účinná zákaznícka podpora. Potrebujete pomoc alebo ďalšie informácie? Spojte sa s nami!

Pozrite sa, ako sa vyrábajú zrubové domy

KONTAKTUJTE NÁS

Potrebujete zrubové domy, drevené domy, sauny, záhradné domy, prístrešky pre autá či akékoľvek iné konštrukcie z dreva? Podľa vašich vlastných návrhov alebo z nášho katalógu produktov? Kontaktujte nás – máme pre vás riešenie!

    Astel Ltd

    Meeksi mnt 32
    64506 Räpina, Estonia

    NAŠE ZÁHRADNÉ DOMY A SAUNY VYVÁŽAME DO CELÉHO SVETA

    Privacy Policy