TRADIČNÉ SEVERSKÉ DREVENÉ DOMY

Severské domy z drevených hranolov

Pomaly rastúci severský smrek je jedným z najlepších stavebných materiálov na svete. Naše smreky a borovice prežili drsné severské podnebie, aby sa stali pevným a trvácnym stavebným materiálom. Zároveň ide o jeden z najudržateľnejších stavebných materiálov.

Sme hrdí, že z tejto jedinečnej suroviny vyrábame spoľahlivé drevené domy, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu. Naše domy z drevených hranolov sú teplé. Dýchajú a svoje vnútorné prostredie regulujú tak, aby sa v nich príjemne žilo.

Vyrábame drevené zrubové domy podľa želaní a potrieb našich klientov – zhotovujeme tradičné domy z drevených hranolov, obytné domy, letné domy, lesné chatky, záhradné domy a ďalšie budovy.

V ponuke máme celý rad modelových domov, no vyrábame aj domy podľa návrhov našich klientov.

Chcete sa o našich domoch z drevených hranolov dozvedieť viac? Pozrite si náš katalóg produktov nižšie alebo sa obráťte na našich odborníkov na zrubové domy!

Výroba

Náš závod na domy v Rakvere vyrába domy z dreva a z lepeného vrstveného dreva. To zabezpečujú štyri výrobné linky a dva plne automatické drevoobrábacie stroje Hundegger K2 CNC, ktoré slúžia na výrobu stenových a stropných súčastí. Pretože v našom závode zhotovujeme vrstvené nosníky, sme schopní vyrobiť stenové a strešné trámy až do dĺžky 12 metrov a do hrúbky 150 mm.

Okrem hlavných stavieb si tiež sami vyrábame všetky dvere, okná, schody a zábradlia.

Spokojnosť zákazníkov je pre nás veľmi dôležitá, preto sme čo najviac výrobných procesov štandardizovali. Astel Group je držiteľom certifikátu ISO 9001 za náš systém riadenia kvality a certifikátu FSC na predaj a výrobu záhradných domov.  

Máte záujem o domy z drevených hranolov?

Skupina Astel vyrobila stovky obytných budov pre súkromných klientov aj developerov. Vďaka starostlivému výbery suroviny, zručným zamestnancom a dlhoročným tradíciám výroby domov z drevených hranolov dokážeme z tohto prekrásneho stavebného materiálu vyťažiť to najlepšie.  

Spojte sa s nami!

Chcete vysokokvalitné domy z drevených hranolov s prijateľnou cenou a rýchlym dodaním? Kontaktujte nás a porozprávajme sa o drevených stavbách!

  Jungla s.r.o.

  Miletičova 14, 821 08 Bratislava

  IČO: 53203216
  DIČ: 2121304042
  IČDPH: SK2121304042

  Privacy Policy