POUŽÍVAME SEVERSKÝ SMREK S CERTIFIKÁTOM FSC. ČO TO ZNAMENÁ?

Kvalita spočíva v detailoch

Ako výrobca domov z drevených hranolov s bohatými skúsenosťami pristupujeme ku kvalite našich budov veľmi zodpovedne. Možno si kladiete otázku, v čom sa ukrýva tajomstvo vysokokvalitného dreveného zrubového domu. Odpoveď je jednoduchá – na výrobu našich produktov používame tie najlepšie dostupné materiály. Jedným z nich je severský smrek, ktorý starostlivo vyberáme u našich partnerov s certifikátom FSC.

  • V závislosti od požiadaviek našich klientov môžeme dodať produkty vyrobené z dreva s certifikátom FSC, no k dispozícii sú aj iné možnosti
  • Naši dodávatelia majú za sebou dlhú a úspešnú históriu poskytovania vysokokvalitného dreva súkromným aj podnikovým zákazníkom
  • Stavebné materiály pre naše produkty starostlivo vyberáme, aby sme zabezpečili najvyššiu možnú kvalitu

Čo je certifikát FSC?

Skratka FSC znamená Forest Stewardship Council. Táto organizácia si kladie za cieľ podporovať zodpovednú správu svetových lesov. FSC stanovila štandardy pre drevárske produkty a má oprávnenie na to, aby tieto produkty označila ako šetrné k životnému prostrediu.

Cieľom FSC je: „Podporovať environmentálne primeranú, sociálne prospešnú a ekonomicky realizovateľnú správu svetových lesov“

FSC sa zaoberá problémami ako sú globálne otepľovanie, nelegálna ťažba a odlesňovanie – a certifikát od tejto organizácie je pre výrobcov produktov z dreva konečným potvrdením udržateľnosti ich spôsobov a princípov produkcie.

Skupina Astel Group má certifikát FSC na predaj a výrobu záhradných domov

S ohľadom na neustále rastúcu dôležitosť udržateľnosti výroby sme sa rozhodli vyrábať spôsobom, ktorý je ohľaduplný k životnému prostrediu. Preto sme okrem toho, že používame drevo zo spoľahlivých zdrojov, získali certifikát FSC aj pre seba, ako prejav našich vysokých štandardov.

Chceli by ste predávať produkty z dreva od skupiny Astel svojim klientom? Porozprávajme sa, čo môže štandard FSC znamenať pre vaše podnikanie a klientov. Kontaktujte nás!

Privacy Policy