PAVILÓNY A ALTÁNKY DO KAŽDEJ ZÁHRADY

Pavilóny

V našej ponuke pavilónov a altánkov nájdete viaceré štýly pre zákazníkov s rôznymi preferenciami. Sme schopní zhotoviť pavilóny s dispozíciou na želanie, s rôznym počtom okien či inými zmenami, ktoré dokonale zapadnú do každej záhrady. 

Vytvárame pavilóny rôznych tvarov a veľkostí – so 4, 6 alebo 8 rohmi a s rôznymi kapacitami.

Pre veľkoodberateľov radi vyrobíme produkty na zákazku podľa ich vlastných návrhov. Vo väčších množstvách tiež vyrábame iné produkty z dreva, napríklad domčeky na hranie a kôlne na náradie.

Hoci sú pavilóny jednoduchými stavbami, na to, aby boli bezpečné a obstáli v skúške času, musia byť vyrobené dobre. V spoločnosti Astel pristupujeme aj k najmenším zákazkám veľmi zodpovedne, pretože dôsledne dbáme na kvalitu a severské remeselné spracovanie.

Náš sortiment pavilónov nájdete v katalógu nižšie – a neváhajte navrhnúť vlastné riešenia alebo úpravy našich existujúcich modelov.

Kontaktujte nás

Vytvárame produkty z drevených hranolov pre všetky segmenty trhu. Pre veľkoobchodných klientov ponúkame dodanie ku koncovému zákazníkovi. Obráťte sa na nás so žiadosťou o ďalšie informácie!

    Astel Ltd

    Meeksi mnt 32
    64506 Räpina, Estónsko

    Privacy Policy