GARÁŽE A PRÍSTREŠKY PRE AUTÁ PRE ĽUBOVOĽNÝ DRUH VOZIDIEL

Garáže a prístrešky pre autá

Auto chránené pred prírodnými vplyvmi má dlhšiu životnosť. Nadmerné vystavenie slnku, ľadu, snehu, krupobitiu a letiacim úlomkom môže niekedy auto poškodiť natoľko, že už ho nie je možné opraviť. Na ochranu áut pred prírodnými vplyvmi máme k dispozícii niekoľko prístreškov a garáží z dreva.

Naše modely garáží a prístreškov pre autá sme schopní upraviť na rôzne tvary a veľkosti v závislosti od typu parkujúceho vozidla. Naše garážové modely sú vhodné a prispôsobiteľné na umiestnenie ľubovoľného druhu vozidiel vrátane motorových člnov, prívesov a motocyklov. Vyrábame aj garáže pre jedno alebo niekoľko áut.

Na základe požiadavky klienta sme schopní pridať ďalšie miestnosti a priestory na motorové náradie, pneumatiky a všetko ostatné, čo je potrebné uložiť na suchom a bezpečnom mieste.

Náš katalóg produktov zahŕňa veľké množstvo rôznych drevených garáží a prístreškov pre autá rôznych štýlov a určení, no naše projekty vždy radi prispôsobíme a vytvoríme riešenia na mieru.  

Spoľahnite sa na tím našich dizajnérov a technikov, ktorí váš návrh zrealizujú vo vysokej kvalite.

Pre veľkoobchodných a podnikových zákazníkov ponúkame flexibilné ceny a možnosti platby. V závislosti od podnebia a požiadaviek klientov môžeme ponúknuť rôzne typy zastrešenia, hrúbky hranolov, okien a iných materiálov.

Chcete, aby sme produkt doručili priamo koncovému zákazníkovi v na objednávku vyrobenom balení? Alebo by ste možno uvítali možnosť skladovania vašich produktov? Kontaktujte nás a my zariadime výrobu a dodanie podľa vašich požiadaviek.

Potrebujete vysokokvalitné drevené garáže a prístrešky pre autá?

Astel je vaším partnerom pri vytváraní vysokokvalitných produktov z drevených hranolov na každý účel. Kontaktujte nás a prediskutujte s nami, ako by sme vám mohli pomôcť.

Privacy Policy