ENERGETICKY ÚČINNÉ DOMY S DREVENOU KONŠTRUKCIOU

Prefabrikované domy s drevenou konštrukciou

Skupina Astel Group má bohaté skúsenosti nielen s výrobou zrubových domov, ale aj prefabrikovaných domov s drevenou konštrukciou a modulárnych budov. Domy s drevenou konštrukciou vysokej kvality sa vyrábajú v kontrolovaných podmienkach závodu a obstáli v skúške času.

Naše prefabrikované domy s drevenou konštrukciou sa vyrábajú z uzavretých a izolovaných stenových prvkov, ktoré sa zvyčajne úplne dokončia v závode a za niekoľko dní zostavia na základoch.  

Aj keď sú prefabrikované stenové prvky uzavreté, nerobíme žiadne kompromisy, pokiaľ ide o stavebné a izolačné materiály. Zdrojový materiál je kľúčový z hľadiska životnosti našich budov.

Zo stenových prvkov sme schopní vyrábať rôzne typy budov – od záhradných domov až po viacpodlažné obytné domy. Hlavným stavebným materiálom je drevo s certifikátom FSC, no k dispozícii sú rôzne druhy vnútorných a vonkajších povrchov.

Môžete si vybrať z rôznych typov konštrukcií stien.

Vyrábame montované domy podľa návrhov a želaní našich klientov. Stavba z prefabrikovaných stenových prvkov významne šetrí čas, pretože základy sa môžu zhotovovať v rovnakom čase ako stenové prvky.  

Závody skupiny Astel môžu vyrábať rôzne konštrukčné prvky – od stenových prvkov, stropných prvkov a terás až po strešné väzby.

Chcete sa dozvedieť viac o stavbe montovaného domu?

Obráťte sa na nás so žiadosťou o ďalšie informácie!

Privacy Policy