ASTEL – NAJLEPŠIE DOMY Z DREVENÝCH HRANOLOV SÚ Z ESTÓNSKA

Kvalita, tradície, remeselná zručnosť

Drevo je v Estónsku už stovky rokov tradičným materiálom na stavbu domov. Zručnosti potrebné pri stavbe drevených zrubov sa tu už dlho odovzdávajú z otca na syna a generáciami sa zdokonaľujú. Severské drevené domy obstáli v skúške času a udržali naše rodiny v teple a bezpečí aj počas tých najchladnejších zím.

Najstaršie zrubové domy v Estónsku majú viac než 300 rokov – no v iných severských krajinách stoja drevené domy, ktoré pochádzajú spred 1000 rokov.

Výroba drevených domov v Estónsku sa začala pred 70 rokmi v jednom z našich závodov. Sme teda prvým a najdlhšie fungujúcim závodom na domy z drevených hranolov v pobaltských krajinách.

V skupine Astel Group sme na tieto skúsenosti hrdí, pretože drevo je najudržateľnejším stavebným materiálom.

V súčasnosti je výroba drevených domov jedným z kľúčových odvetví Estónska, pričom 85 – 90 % našich domov sa vyváža do sveta. To najlepšie svedčí o kvalite a remeselnom spracovaní estónskych drevených domov – o našu ponuku sa čoraz viac zaujímajú klient z Európy, Kanady, Japonska, Austrálie, Číny a iných krajín.

  • Naše produkty sme schopní vyviezť do ktorejkoľvek krajiny sveta.
  • Dodávame na trhy v Južnej Amerike, Kanade, Afrike, Austrálii, Číne, aj Japonsku, no naším hlavným odbytiskom je prirodzene Európa.
  • Naším cieľom je dodávať vysokokvalitné domy a produkty z drevených hranolov súkromným a podnikovým zákazníkom, a získať si tým dobré meno po celom svete.

...Záhradné domy a zruby od skupiny Astel vyrobené z estónskeho smreka a borovice sú veľmi dôkladne spracované a ctia tradície našich predkov. Skutočná severská kvalita je výsledkom dôkladného plánovania a návrhu, vysokokvalitných materiálov a mnohých rokov skúseností.

Domy z drevených hranolov na každú príležitosť

Pretože domy z drevených hranolov vyrába už viac než 70 rokov, skupina Astel ponúka množstvo rôznych modelov drevených konštrukcií, od prístreškov pre autá a garáží až po sauny a zruby. Vždy sme otvorení možnosti vytvoriť jedinečné nové domy pre našich klientov, no sme tiež schopní modifikovať naše existujúce modely.

Prijímame objednávky rôzneho rozsahu od podnikových zákazníkov a veľkoodberateľov – a môžeme ponúknuť flexibilitu v každom ohľade výroby drevených zrubov. Potrebujete zmeniť stavebné materiály a strešnú krytinu alebo chcete vytvoriť produktový rad na mieru? Pomôžeme vám s tým. Potrebujete možnosť skladovania
alebo chcete, aby sme produkty dodali priamo koncovému zákazníkovi v na objednávku vyrobenom balení? Zariadime to! Naším konečným cieľom je poskytovanie vysokokvalitných produktov z drevených hranolov pre každý trh a na každý účel – pozrite si niektoré z našich produktov z aktuálneho sortimentu nižšie.


Privacy Policy